ON CARE COLOR BLOCK ŠAMPŪNAS DAŽYTIEMS PLAUKAMS 1000ML

44,00 EUR
No tax
Kiekis

 

Saugumo politika (Saugų ir patikimą mokėjimą suteikia PaySera)

 

Pristatymo politika (Greitas ir patikimas pristatymas su DPD)

 

Grąžinimo politika (Prekių grąžinimo garantas 14d.d.)

COLOR BLOCK

SPALVOS ILGAAMŽIŠKUMAS

Visiems dažytiems ir šviesintiems plaukams. Puikiai tinka, siekiant pamaitinti ir puoselėti plaukus prieš ir po procedūrų, kad išsekę plaukai atgautų savo tvirtumą ir apimtį.

„ONCARE COLOR BLOCK“ rūpinasi plaukais, švelniai pašalina visus nešvarumus. Priemonių sudėtis padeda grožio specialistams puoselėti jūsų plaukus prieš ir po procedūrų. Maitindamos plauko pluoštą, priemonės apsaugo jo struktūrą ir kosmetinę spalvą. 

Profesionalios priemonės, kurios padeda išsaugoti sveikus plaukus ir ryškesnę, intensyvesnę bei ilgiau išliekančią spalvą.

 

 

SPALVĄ STABILIZUOJANTIS ŠAMPŪNAS

Išplauna bei drėkina plaukus, stabilizuoja jų kosmetinę spalvą ir laikui bėgant neleidžia prarasti spalvos intensyvumo bei blizgesio. Plaukai tampa švelnūs, žvilgantys ir gyvybingi. 

Naudojimo būdas: paskirstykite ant drėgnos galvos odos. Masažuojant paskirstykite produktą ant visų plaukų, paskui kruopščiai nuskalaukite. Jei reikia, pakartokite. Toliau tęskite su tinkamiausia procedūra.

 

  

ESMINIŲ SAVYBIŲ DERINIMAS

JAPONIŠKAS GROŽIS: JAPONINIŲ KAMELIJŲ ALIEJUS

Aliejus, gaunamas iš japoninių kamelijų, žinomų kaip žiemos rožės, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kurios apsaugo plaukus, suteikia jiems ryškumo ir veiksmingai kondicionuoja. Tai tikras jaunystės koncentratas.

VITAMINAIS PRATURTINTOS LAUKINĖS UOGOS

Puikūs antioksidantai, veikiantys kaip organiniai katalizatoriai, kuriuose gausu biologiškai regeneruojančių veikliųjų medžiagų. Suteikia plaukams švelnumo ir žvilgesio.

„VIBRARICHE“ SKYSTOJI TECHNOLOGIJA

Patentuotas kompleksas, suteikiantis plaukams ryškumo, gyvybingumo ir padedantis ilgiau išsaugoti spalvą. Plaukai tampa švelnūs, pamaitinti ir lengvai iššukuojami

    

ONCARE 

Manifestas grožiui.

Plaukų procedūrų priemonių linija, skirta prižiūrėti bet kokio tipo plaukus ir patenkinti visus kirpėjų poreikius. ONCARE“ atsižvelgia į visas esmines plaukų priežiūros procedūras ir skiria didelį dėmesį kliento gerovei bei sveikatai. 

ĮKVĖPIMAS

ŠAMPŪNAS BE SLES-SLS – pažangių technologijų dėka priemonių sudėtyje nėra SLES (natrio laureto sulfato) ar SLS (natrio laurilo sulfato).

FORMULĖS EVOLIUCIJA – dėl patobulintų formulių priemonės išlaikė visas savo savybes ir dabar yra dar veiksmingesnės.

SUDĖTIS – kiekviena linija buvo sukurta pagal specifinius natūralumo principus ir konkrečius skirtingų plaukų poreikius. 

APIBRĖŽTA PASKIRTIS – priemonių linijos buvo pritaikytos kiekvienam plaukų tipui, užtikrinant konkrečią ir tikslinę priemonių paskirtį.

PERDIRBTA PAKUOTĖ – pakuotė pagaminta iš 50 % perdirbto plastiko ir ją taip pat galima perdirbti. 

PLAUKUS PUOSELĖJANTYS BALZAMAI – ne tik kondicionuoja, bet ir pasižymi intensyviu poveikiu, kad jūsų plaukai atrodytų sveikesni ir gražesni.

  

Laisvė slypi paprastume.

Jums taip pat gali patikti