INSIGHT LENITIVE DERMO-CALMING šampūnas raminantis galvos odą 900 ml

30,00 EUR
No tax

JAUTRI GALVOS ODA - SIMPTOMAI IR PRIEŽASTYS
Kaip veido ar kūno oda, galvos oda gali tapti akivaizdžiai jautri: šis pažeidimas gali iššaukti niežėjimą, sausėjimą, paraudimą ar jautrumą liečiant. Kodėl taip atsitinka? Galvos oda kasdien patiria daug dirginančių veiksnių: užterštumas, stresas, klimato sąlygos, alergijos ar agresyvių prausiklių naudojimas. 

Kiekis

 

Saugumo politika (Saugų ir patikimą mokėjimą suteikia PaySera)

 

Pristatymo politika (Greitas ir patikimas pristatymas su DPD)

 

Grąžinimo politika (Prekių grąžinimo garantas 14d.d.)

JAUTRI GALVOS ODA - SIMPTOMAI IR PRIEŽASTYS
Kaip veido ar kūno oda, galvos oda gali tapti akivaizdžiai jautri: šis pažeidimas gali iššaukti niežėjimą, sausėjimą, paraudimą ar jautrumą liečiant. Kodėl taip atsitinka? Galvos oda kasdien patiria daug dirginančių veiksnių: užterštumas, stresas, klimato sąlygos, alergijos ar agresyvių prausiklių naudojimas. 

EKOLOGIŠKOS BIO KOSMETIKOS COSMOS NATURAL SERTIFIKATAS – KOKYBIŠKAS PASIRINKIMAS

COSMOS NATURAL – Šis tarptautiniu mąstu pripažintas griežtas standartas buvo sukurtas penkių pagrindinių Europos natūralių ir ekologiškų kosmetikos produktų sertifikavimo agentūrų (BDIH – Vokietija, COSMEBIO & ECOSERT – Prancūzija, ICEA – Italija, SOIL ASSOCIATION – Didžioji Britanija) ir iškelti reikalavimai ekologiškiems ar natūraliems kosmetikos produktams. Šio standarto tikslas - aplinkos saugumo principų taikymas kosmetikos produktų tiekimo grandinėje nuo žaliavų pasirinkimo iki galutinio produkto tiekimo.

Taisyklės:
• Skatinti naudoti produktus iš ekologiškų ūkių, paisant biologinės įvairovės;
• Naudoti natūralius šaltinius atsakingai, gerbiant aplinką;
• Diegti aplinką ir žmogaus sveikatą tausojančius procesus bei gamybą;
• Integruoti ir vystyti Žaliosios Chemijos (Green Chemistry) konseptą.

Taigi galutinis tikslas – spręsti esminius klausimus, susijusius su aplinka ir žmogaus gera savijauta, skatinti natūralių ir ekologiškų kosmetikos produktų vystymą. Tai reikalinga gerbiant savo vartotojus ir atvirai juos informuojant, tokiu būdu suteikiant jiems galimybę prisidėti prie subalansuotos plėtros. Mūsų produktams pasirinkome COSMOS NATURAL sertifikavimą:

- Bent jau 98% produkto turi būti natūralios kilmės;
- Natūralios kilmės sudėtinių dalių procentas turi būti privalomai nurodytas ant galutinių pagamintų produktų.
- Pakuotė turi būti suyranti ir minimaliai daranti įtaką aplinkai.

 

Mūsų produktų sudėtyje - didelis procentas odai tinkamų ir aplinką tausojančių žaliavų su minimaliu poveikiu aplinkai. Štai keletas jų:
• Be aktyvių valiklių;
• Odai draugiški tirštikliai;
• Švelnūs emolientai;
• Iš augalų išgautas glicerinas;
• Natūralūs kvapai;
• Sertifikuoti natūralūs ekstraktai.

 

INSIGHT LENITIVE DERMO-CALMING SHAMPOO

ŠAMPŪNAS RAMINANTIS GALVOS ODĄ

Galvos odai puikiai tinkanti formulė, padeda nuraminti sudirgusią galvos odą.

Teigiamas poveikis:

Intensyvaus drėkinamojo poveikio šampūnas ramina ir normalizuoja sudirgusią galvos odą. Plaukai tampa minkšti ir švelnūs it šilkas.

Ekstraktai:

FIGAVAISĖS OPUNCIJOS EKSTRAKTAS : ypač didelis kiekis riebiųjų rūgščių Omega 6 ir Omega 9 bei natūralaus antioksidanto – Vitamino E. Kurio dėka aktyviau vyksta gijimo procesai, efektyviau drėkinama oda, valoma oda. Gausu ir amino rūgščių, kurios skatina kologeno gamybą, ląstelių atsinaujinimą.

EKOLOGIŠKAS ALIJOŠIŲ EKSTRAKTAS :  alavijų sultys atkuria odos ir plaukų rūgščių pusiausvyrą, plaukams teikia blizgesio. Alavijų ekstraktas skatina ląsteles atsinaujinti, ramina ir gydo odą, pasižymi priešuždegiminiu, antiseptiniu poveikiu.

EKOLOGIŠKAS DEDEŠVŲ EKSTRAKTAS : pasižymi antioksidaciniu poveikiu, puoselėja plaukus. Prisotina plaukus reikiama drėgme.

Dermatologiškai patikrinta:
NIKELIO TESTAS 0,5 PPM

Kaip naudoti:

Užtepkite ant drėgnos galvos odos ir plaukų, tolygiai paskirstykite. Kruopščiai išskalaukite.

Talpa:
900ml

 

Mūsų formulių sudėtyje yra didelis procentas odai pritaikytų ekologiškų žaliavų, darančių mažą poveikį aplinkai:

NETOKSILINTOS PAVIRŠINIO AKTYVUMO MEDŽIAGOS

Natūralios kilmės, daugiausiai iš kokosų aliejaus šios paviršinio aktyvumo medžiagos lengvai irsta ir labai tinka odai, bet taip pat gerai prausia ir valo. Tinka net ir jautriausiai odai, saugo ją ir jos hidrolipidinį sluoksnį.

SERTIFIKUOTI EKOLOGIŠKI ALIEJAI IR EKSTRAKTAI

Visose savo formulėse naudojame aliejus ir ekstraktus iš ekologiškų ūkių, turinčių sertifikatus, nenaudojančių GMM, pesticidų ar kitų sveikatai ir aplinkai kenksmingų cheminių medžiagų, taip gauname veikliąsias medžiagas, pasižyminčias didžiausiu funkcionalumu.

ŠVELNIOS MINKŠTINAMOSIOS MEDŽIAGOS

Kaip ir pirmiau nurodytos medžiagos, šios taip pat yra augalinės kilmės, gaunamos iš kokosų aliejaus ir palmių sėklų aliejaus. Jos sustiprina formulių maitinamąjį ir šilko švelnumo pojūtį teikiantį poveikį, dėl kurio atsiranda malonesnis odos pojūtis.

AUGALINĖS KILMĖS GLICERINAS

Iš kokosų aliejaus gaunamas augalinis glicerinas ypač tinka rūpintis oda. Iš kitų medžiagų jis išsiskiria lengvu drėkinimu, taip apsaugodamas odą nuo išsausėjimo. Be to, glicerinas daro poveikį gaminio sudėtyje esančioms veikliosioms medžiagoms, sustiprindamas jų teigiamą poveikį odai. Tai labai švelni ir visiškai nedirginanti medžiaga.

ODAI DRAUGIŠKI TIRŠTIKLIAI

Tik augalinės kilmės (iš kokosų aliejaus, palmių sėklų aliejaus ir kukurūzų krakmolo) šios sudedamosios dalys sumažina galimą dirginimą, kurį sukelia prausimo veiksmas. Be to, sustiprina formulės drėkinamąsias savybes.

HIPOALERGINIAI KVAPAI

Naudojami tik hipoalerginiai kvapai mums leidžia sumažinti odos sudirginimo riziką.

Jums taip pat gali patikti

INSIGHT DRY HAIR Sausų...

Kaina 25,00 EUR

DRY HAIR CONDITIONER
SAUSŲ PLAUKŲ KONDICIONIERIUS
Maitinamasis kondicionierius
Maitinamasis kondicionierius sukurtas sausiems, natūralią drėgmę praradusiems plaukams.