Clearance Forte First Aid & Recovery balzamas

35,00 EUR
No tax

Balm Extra Aid – pirmosios pagalbos vaistinėlė odai. Sudėtyje yra vaistažolių ekstraktų, aliejų ir unikalių ingredientų, skirtų nedelsiant palengvinti sausą, suskeldėjusią ir sudirgusią odą. Idealiai tinka rankoms, pėdoms ir alkūnėms bei keliams su šiurkščia ir sausa oda. Sutraukia ir regeneruoja odą po nudegimų ir saulės nudegimų, išbėrimų, vabzdžių įkandimų, sudirgimų, mėlynių ir įbrėžimų. Tinka visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties!

Kiekis

 

Saugumo politika (Saugų ir patikimą mokėjimą suteikia PaySera)

 

Pristatymo politika (Greitas ir patikimas pristatymas su DPD)

 

Grąžinimo politika (Prekių grąžinimo garantas 14d.d.)

Nurodymai: užtepkite nedidelį kiekį balzamo ir masažuokite gydomoje vietoje, kol visiškai įsigers. Pakartokite, jei reikia. Laikyti vėsioje vietoje.

Jums taip pat gali patikti

Clearance Active Nail...

Kaina 35,00 EUR

Clerance Active Nail Solution-  skystis nagų grybelio, onicholizės profilaktikai, atstato rankų bei pėdų odą sergant ekzema. Garantuoja puikius rezultatus nagų grybelio, rankų ir kojų egzemos gydyme.

Clearance rankų kremas

Kaina 22,00 EUR

Pirmosios pagalbos vaistinėlė odai. Sudėtyje yra vaistažolių ekstraktų, aliejų ir unikalių ingredientų, skirtų nedelsiant palengvinti sausą, suskeldėjusią ir sudirgusią odą. Idealiai tinka rankoms, pėdoms ir alkūnėms bei keliams su šiurkščia ir sausa oda. Sutraukia ir regeneruoja...

Clearance gydomasis muilas

Kaina 22,00 EUR

Antiseptinis gydomasis muilas CLEARANCE „ACTIVE NAILS SOLUTION“ – Antiseptinis gydomasis muilas kruopščiai nuvalo odą. Rūpestingai parinkti komponentai nesausina ir nedirgina odos.