• Sumažinta kaina
GEHWOL FUSSKRAFT SOFT FEET

Pėdų šveitiklis su bambukų ir simondsijų ekstraktais

15,00 EUR
12,75 EUR Sutaupote 15%
No tax

Su bambukų ir simondsijų ekstraktais, išpuoselėtoms pėdoms bei kojoms. 125ml.

Kiekis

 

Saugumo politika (Saugų ir patikimą mokėjimą suteikia PaySera)

 

Pristatymo politika (Greitas ir patikimas pristatymas su DPD)

 

Grąžinimo politika (Prekių grąžinimo garantas 14d.d.)

Šis pėdų šveitiklis švelniai, bet veiksmingai pašalina negyvas odos ląsteles, atnaujina ir išlygina odą. Švelniai masažuojant natūralios bambukų granulės ir simondsijų vaškas stimuliuoja ir suaktyvina odos kraujotaką. Cukraus kristalai palengvina greitą negyvų ląstelių pašalinimą. Avokadų aliejus ir medaus ekstraktas aprūpina odą vertingomis puoselėjančiomis medžiagomis, vitaminas E apsaugo ir užkerta kelią priešlaikiniam odos senėjimui.

Šis pėdų šveitiklis yra suderintas su GEHWOL FUSSKRAFT SOFT FEET kremu, ir paruošia odą šio kremo sudėtyje esančių vertingų veikliųjų medžiagų pasisavinimui. Šį šveitiklį paprasčiausia naudoti duše: tereikia odą sudrėkinti, užtepti šveitiklio ir įmasažuoti. Cukraus kristalai pašalins didesnes odos pleiskanas, o bambukų granulės nuglotnins odą. Po tokio masažo telieka nuplauti šveitiklio likučius. GEHWOL FUSSKRAFT SOFT FEET kremas idealiai užbaigia Jūsų geros savijautos pėdų bei kojų priežiūros procedūros kompleksą.

GEHWOL FUSSKRAFT SOFT FEET pėdų šveitiklį, kaip ir kitus GEHWOL FUSSKRAFT linijos preparatus, įsigysite tik specializuotose pėdų priežiūros kabinetuose, SPA ir grožio klinikose bei salonuose.

1111207