AUTOkvapas - VELVET TOUCH

22,00 EUR
No tax

VELVET TOUCH – tai subtilus lyg aksominis prisilietimas, kvapnus elementas jūsų namams. Dominuojantis vynuogių kvapas užpildo atmosferą saldžiai gaiviu, viliojančiu atsibusti aromatu... Šis nuostabus aromatas išgautas pasitelkiant visas vynuogės augalo dalis: lapus, sėklas, stiebą, kas daro ji dar subtilesniu ir prabangesniu. Pagrindinė aromato sudedamoji dalis – saulėje sunokusios vynuogės, persipinančios su lengvu ąžuolo medienos ir balto kedro dvelksmu. Citrusines natas – Meyerio citriną ir persikų žievelės aromatą  palydi vanilės ir kedro derinys.

Kiekis

 

Saugumo politika (Saugų ir patikimą mokėjimą suteikia PaySera)

 

Pristatymo politika (Greitas ir patikimas pristatymas su DPD)

 

Grąžinimo politika (Prekių grąžinimo garantas 14d.d.)

„MO smell“ odinis automobilio kvapo dizainas  sukurtas mėgstantiems paprastumą ir subtilumą.  Šis dizainas puikiai tinka skirtingiems automobilio interjerams. Oda tai prabangi medžiaga, tačiau norint ši dizainą padaryti dar subtilesniu į rinkinį pridedamas kutosas.
Odinė kortelė yra prisotinta   aromatinių aliejų, todėl stebina savo neįprasta kvapo sklaida.

NAUDOJIMAS: 
Kvapą pakabinti automobilio viduje, geriausia ant veidrodėlio.
Vengti tiesioginio patekimo ant odos, plastiko paviršių. Kutą galite kabinti ant tos pačios odinės virvelės galinėje pusėje, ir taip pat naudoti purškiamą kvapo papildymą ir ant jo.

TRUKMĖ:  Puikus aromatas išlieka iki 2-4 savaičių. Norėdami jausti kvapą intensyviau, naudokite purškiamą arba lašinamą „MO smell “ versiją.

Jums taip pat gali patikti

ROYAL PRESENT namų kvapo...

Kaina 15,00 EUR

Atraskite namų kvapą, kurio niekaip kitaip neapibūdinsi, tik karališka, dvasine patirtimi. Tai kvapas, įkvėptas didingos istorijos, kuomet trys karaliai gimus Jezui, padovanojo smilkalus ir mirą. Toks aromatas apgaubs jūsų namus jaukumu, saugumu ir didingumu. Kvapo kompozicijoje persipina smilkalų, miros,...

AUTOkvapas - OUD

Kaina 21,00 EUR

 OUD yra nepaprastai romantiškas, prabanga alsuojantis namų kvapas. Šiltas, tačiau nesunkus, puikiai tinkantis šaltiems vakarams. Gaivi...