DENSI-FILL SHAMPOO apimties suteikiantis šampūnas jautriems ploniems plaukams 1000ml

36,00 EUR
No tax
Kiekis

 

Saugumo politika (Saugų ir patikimą mokėjimą suteikia PaySera)

 

Pristatymo politika (Greitas ir patikimas pristatymas su DPD)

 

Grąžinimo politika (Prekių grąžinimo garantas 14d.d.)

Selective Professional linija plaukams ONcare – tai kasdienis grožio ritualas jūsų plaukams. ONcare plaukų priežiūros linija sukurta profesionalams, ieškantiems pačių netikėčiausių sprendimų. Tai puoselėjimas, prasidedantis salone profesionaliu prisilietimu, ir besitęsiantis namuose, siekiant matomų ir ilgalaikių rezultatų. Išskirtiniai ilgalaikiai rezultatai plaukams be jokių kompromisų, kuriuos galima tik įsimylėti.

 
 
ONcare Refill produktų šeima:

ONcare Refill skirtas pavargusiems ar suplonėjusiems plaukams, kurių struktūra atkuriama pripildant plaukus iš vidaus.

• Plaukai giliai drėkinami ir tonizuojami;
• Didinamas jautrių plaukų tankis prisodrinant juos iš vidaus;
• Dėl prisodrinamojo poveikio plaukai atkuriami ir sustiprinami.

Prisodrinamosios plaukų jaunystės priemonės.

 

 

DENSI-FILL SHAMPOO

PRISODRINAMASIS ŠAMPŪNAS JAUTRIEMS IR PLONIEMS PLAUKAMS 

Plaukų apimtį didinantis šampūnas jautriems ar ploniems plaukams. Puikiai tinka jautriems ar ploniems plaukams, kuriems reikalinga atkuriamoji prisodrinamojo poveikio procedūra. Sustiprina plaukus, suteikia jiems elastingumo ir tankio, todėl plaukai tampa sveiki, tvirti ir lengvai šukuojami. Priemonė neapsunkina plaukų.

 

Veikliosios medžiagos:

HIALURONO RŪGŠTIS: atkuria plaukams tinkamą drėgmės lygį, todėl plaukai yra puikiai drėkinami bei suvienodinama jų struktūra.

JŪRINIS KOLAGENAS: dėl ypatingo prisodrinamojo poveikio prisotina jautrias plaukų zonas iš karto. Plaukai atkuriami, tampa tvirti ir elastingi.

KERATINO AMINO RŪGŠTYS: dėl mažo molekulinio svorio giliai įsiskverbia į plaukus ir palaiko drėgmės pusiausvyrą, kuri yra būtina tinkamam plaukų drėkinimui ir gyvastingumui.

 

Naudojimas:

Šampūną paskirstykite ant drėgnos galvos odos. Įmasažuokite taip, kad patektų ant visų plaukų ir kruopščiai išskalaukite. Jeigu reikia, procedūrą pakartokite. Esant poreikiui vėliau naudokite atkuriamąją plaukų priemonę DENSI-FILL TREATMENT.

 

Pakuotė:

1000 ml