Šampūnas DERMA ACTIVATE
KEUNE

Šampūnas DERMA ACTIVATE

11,00 EUR
Su mokesčiais

Stiprina plonėjančius plaukus ir skatina plaukų augimą

Talpa
Kiekis

Pridėti prie mėgstamų
Jūs turite būti prisijungęs
Pridėti į norų sąrašą
Jūs turite būti prisijungęs
Nusiųsti draugui
Šampūnas DERMA ACTIVATE

Šampūnas DERMA ACTIVATE

Stiprina plonėjančius plaukus ir skatina plaukų augimą

Aš sutinku su privatumo politika - taisyklėmis  

  • Saugumo politika (Saugų ir patikimą mokėjimą suteikia PaySera) Saugumo politika (Saugų ir patikimą mokėjimą suteikia PaySera)
  • Pristatymo politika (Greitas ir patikimas pristatymas su DPD) Pristatymo politika (Greitas ir patikimas pristatymas su DPD)
  • Grąžinimo politika (Prekių grąžinimo garantas 14d.d.) Grąžinimo politika (Prekių grąžinimo garantas 14d.d.)

Stiprina plonėjančius plaukus ir skatina plaukų augimą Derma Activate linijayra ilgalaikis sprendimas laikinam plaukų slinkimui. Daugeliu atvejų, priemonė galisulėtinti ar sustabdyti plaukų slinkimą,skatinant galvos odos medžiagų apykaitą. Šampūno gamyboje naudojamos atnaujinimo technologijos “Rejuvenator” dėka Vitaminas H, veiklioji medžiaga Takanal ir kofeinas patenka į gilesnius galvos odos sluoksnius ir stimuliuoja plauką augimo fazėje. Rezultatas:atkurti, didesnės apimties, blizgesio įgavę plaukai ir sveika bei sureguliuotasnatūralus galvos odos balansas. Tinkajautriai galvos odai, švelniems ir retiems plaukams. Naudojimas: Ištrinkite plaukus ir švelniai įmasažuokite šampūną. Gerai nuskalaukite drungnu vandeniu. Jei reikia, išplaukite dar kartą. Šampūnas parduodamas be dozatoriaus – jį galima įsigyti atskirai.

Specifinė nuoroda

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą !

Parašykite atsiliepimą