Šampūnas šalinantis toksinus

Šampūnas šalinantis toksinus

17,00 EUR
No tax

Šveičiamoji priemonė, šalinanti toksinus ir sauganti nuo išorinio užterštumo. Puikiai tinka nuo taršos, pleiskanų ir sebumo pertekliaus apsunkusiems plaukams. 

Kiekis

 

Saugumo politika (Saugų ir patikimą mokėjimą suteikia PaySera)

 

Pristatymo politika (Greitas ir patikimas pristatymas su DPD)

 

Grąžinimo politika (Prekių grąžinimo garantas 14d.d.)

DETOXYGEN SHAMPOO
Šveičiamoji priemonė, šalinanti toksinus ir sauganti nuo išorinio užterštumo. Puikiai tinka nuo taršos, pleiskanų ir sebumo pertekliaus apsunkusiems plaukams. Dėl giliai valančio apsauginio moringų ekstrakto poveikio šis šampūnas plauna, šveičia ir skatina ląstelių atsinaujinimą bei pašalina sebumo perteklių ir taršos likučius. Užtikrina tinkamą galvos odos prisotinimą deguonimi,
 plaukams naujai suteikia gyvybingumo, stiprumo ir blizgesio. Šampūnas sukurtas siekiant paruošti galvos odą specialioms priemonėms. Pasižymi antibakteriniu raminamuoju poveikiu ir nesukelia dirginimo.
Veikliosios medžiagos:
MORINGŲ EKSTRAKTAS: saugo galvos odą ir plaukus nuo išorinio aplinkos poveikio, smarkiai sumažina agresyvų jo poveikį ir kaupimąsi plaukų paviršiuje.
SALICILO RŪGŠTIS: šveičiamoji medžiaga, kuriai būdingos stiprios keratoplastinės ir lyginamosios savybės; plačiai naudojama kaip paviršinių odos sluoksnių šveitiklis.
Naudojimas:
Paskirstykite ant drėgnos galvos odos. Švelniai pamasažuokite odą kelias minutes, tada kruopščiai išskalaukite. Jeigu reikia, procedūrą pakartokite. Apsauginei procedūrai nuo taršos užbaigti rekomenduojama naudoti priemonę DETOXYGEN LOTION. Jeigu šampūną naudojate kaip šveitiklį, rekomenduojama juo išplauti galvą vieną kartą, o paskui naudoti kitą tinkamą ONcare šampūną.
Pakuotė:
250 ml

76413