• Sumažinta kaina

INSIGHT BODY CLEANSER KŪNO ODOS PRAUSIKLIS

14,00 EUR
11,20 EUR Sutaupote 20%
No tax

INSIGHT BODY CLEANSER kūno odos valiklis.500ml

Kiekis

 

Saugumo politika (Saugų ir patikimą mokėjimą suteikia PaySera)

 

Pristatymo politika (Greitas ir patikimas pristatymas su DPD)

 

Grąžinimo politika (Prekių grąžinimo garantas 14d.d.)

INSIGHT BODY CLEANSER kūno odos prausiklis

Oda – tai didžiausias mūsų kūno organas, tikra ekosistema, kurią reikia puoselėti ir saugoti. Tai pirmasis ir pats svarbiausias apsauginis barjeras, saugantis mūsų organizmą nuo išorinių veiksnių. Oro tarša, saulės spinduliai ir nesubalansuota mityba gali pakenkti epidermiui: todėl svarbu kasdien jį saugoti naudojant ekologiškas, odai pritaikytas ir dermatologiškai patikrintas kosmetikos priemones. Mūsų tikslas – natūralesnis, tvaresnis ir mažiau mums patiems ir mūsų gyvenamai planetai kenksmingas gyvenimo stilius. Atsižvelgiant į šias prielaidas sukurta INSIGHT SKIN®, aukštos kokybės odos priežiūros priemonių linija, sertifikuota ICEA ECO BIO. Visa priemonių linija gimė iš poreikio sukurti veiksmingas ir natūralias priemones, saugančias žmogų ir gamtą. Maitinamosios, natūralios ir švelnios sudėtinės dalys, tinkančios net ir jautriausiai odai, skirtos naudoti kiekvieną dieną bei puoselėti kūną. Suteiktas sertifikatas ir atlikti bandymai užtikrina, kad produktai yra saugūs, gerai odos toleruojami ir pasižymi natūraliomis drėkinamosiomis ir elastingumo suteikiančiomis savybėmis dėl sudėtyje esančių ekologiškų ekstraktų ir aliejų. Vanduo yra ne tik neatsiejama į formulių sudėtį įeinančių veikliųjų medžiagų ir ekstraktų dalis, bet ir pagrindinė mūsų produktų gamybos proceso sudėtinė dalis: dėl šios priežasties INSIGHT SKIN® produktuose nuspręsta naudoti ozonuotą vandenį.

EKOLOGIŠKOS BIO KOSMETIKOS SERTIFIKATAS – KOKYBIŠKAS PASIRINKIMAS

ICEA – vienas iš labiausiai pripažintų organų su etika ir aplinka susijusio sertifikavimo sektoriuje. Ekologiškos bio kosmetikos sertifikatas visų pirma atspindi poreikį rūpintis gera kūno savijauta: todėl pasirenkant sertifikuotą gaminį geriausiai užtikrinama jo apsauga. Tai reiškia, kad naudojami gaminiai, kurių žaliavos pasirinktos ir atrinktos, laikantis griežtos specifikacijos, kurios principai pagrįsti ekologiškumo ir natūralumo koncepcijomis. Mūsų formulės yra patikrintos dėl nikelio, kurio turi būti ne daugiau kaip 0,5 ppm, siekiant užtikrinti didesnį saugumą ypatingo jautrumo atveju.

 

INSIGHT BODY CLEANSER KŪNO ODOS PRAUSIKLIS, VALIKLIS

Ši odai pritaikyta formulė švelniai prausia, išlaikydama nepakitusį hidrolipidinį balansą ir natūralią odos apsaugą. Pasižymi antioksidantiniu, raminamuoju, drėkinamuoju poveikiu.

Ekstraktai:

EKOLOGIŠKAS SIAURALAPIO RAIBSTEGLIO EKSTRAKTAS (angl. Rooibos, lot. Aspalathus linearis lapų ekstraktas) - Siauralapis raibsteglis, taip pat žinomas kaip raudonoji afrikietiška arbata, gaunamas iš ankštinių augalų šeimai priklausančio Aspalathus linearis, augančio Pietų Afrikos kalnuose, lapų. Šis augalas ypač naudingas sveikatai ir kūno harmonijai: dėl šios priežasties yra tobula kosmetikos linijos, kurios tikslas – graži ir sveika oda, sudedamoji dalis. Siauralapio raibsteglio lapuose nėra kofeino, tačiau yra daug antioksidantinių ir mineralinių medžiagų (magnio, kalio, mangano, geležies ir cinko). Ekstraktas ypač tinka odos priežiūrai dėl daugybės teigiamų savybių, kuriomis pasižymi. Siauralapio raibsteglio ekstraktas pasižymi antialerginiu ir antibakteriniu poveikiu. Puikiai tinka kovai su odos dirginimu, nors yra ypač švelnus. Oda tampa minkšta ir švelni it aksomas. Dėl didelio flavonoidų kiekio ne tik tiesiogiai kovoja su pagrindinėmis ląstelių senėjimo priežastimis, bet gali suaktyvinti anksčiau laisvųjų radikalų sunaikintą vitaminą E, maitinantį ir atkuriantį audinius.

EKOLOGIŠKAS PAPRASTOJO SALDYMEDŽIO EKSTRAKTAS (lot. Glycyrrhiza glabra, angl. Licorice šaknies ekstraktas) - Paprastasis saldymedis – tai daugiametis pupinių šeimos augalas ir augalinis ekstraktas, gaunamas iš jo šaknų nuoviro. Svarbiausia paprastojo saldymedžio veiklioji medžiaga yra glicirizinas, kuris jam suteikia antiuždegiminį poveikį. Paprastasis saldymedis – tai natūralus produktas, puikiai tinkantis siekiant rūpintis oda, jos sveikata ir grožiu. Jame gausu mineralų ir vitaminų (B, C, E). Dėl glicirizino paprastojo saldymedžio šaknis pasižymi ypatingomis antiuždegiminėmis ir epidermį raminančiomis savybėmis. Flavonoidai ir vitaminai suteikia šiam ekstraktui nuo laisvųjų radikalų saugantį poveikį.

EKOLOGIŠKAS SĖJAMŲJŲ RYŽIŲ EKSTRAKTAS (lot. Oryza sativa, angl. Rice ekstraktas) - Sėjamieji ryžiai – tai pilno grūdo tamsiai violetinės spalvos ryžių rūšis, neatsitiktinai vadinama juodaisiais ryžiais. Šių ryžių spalva priklauso nuo anticioninų, polifenolinių molekulių, žinomų dėl savo antioksidantinės funkcijos, kurios puikiai tinka kovoti su senėjimo poveikiu. Sėjamųjų ryžių ekstraktas pasižymi tam tikromis nepakeičiamomis savybėmis rūpinantis odos priežiūra. Kadangi juose ypač gausu mineralų ir baltymų, sėjamieji ryžiai atlieka vertingą antioksidantinę funkciją. Stabdo ląstelių senėjimą. Dėl sudėtyje esančio didelio vitaminų kiekio odą ne tik tonizuoja ir suteikia elastingumo, bet ir giliai drėkina.

Kaip naudoti:
Užtepkite reikiamą kiekį prausiklio ant drėgnos kūno odos. Švelniai įmasažuokite. Kruopščiai nuskalaukite.

Talpa:
400 ml

 

Mūsų formulių sudėtyje yra didelis procentas odai pritaikytų ekologiškų žaliavų, darančių mažą poveikį aplinkai:

NETOKSILINTOS PAVIRŠINIO AKTYVUMO MEDŽIAGOS

Natūralios kilmės, daugiausiai iš kokosų aliejaus šios paviršinio aktyvumo medžiagos lengvai irsta ir labai tinka odai, bet taip pat gerai prausia ir valo. Tinka net ir jautriausiai odai, saugo ją ir jos hidrolipidinį sluoksnį.

SERTIFIKUOTI EKOLOGIŠKI ALIEJAI IR EKSTRAKTAI

Visose savo formulėse naudojame aliejus ir ekstraktus iš ekologiškų ūkių, turinčių sertifikatus, nenaudojančių GMM, pesticidų ar kitų sveikatai ir aplinkai kenksmingų cheminių medžiagų, taip gauname veikliąsias medžiagas, pasižyminčias didžiausiu funkcionalumu.

ŠVELNIOS MINKŠTINAMOSIOS MEDŽIAGOS

Kaip ir pirmiau nurodytos medžiagos, šios taip pat yra augalinės kilmės, gaunamos iš kokosų aliejaus ir palmių sėklų aliejaus. Jos sustiprina formulių maitinamąjį ir šilko švelnumo pojūtį teikiantį poveikį, dėl kurio atsiranda malonesnis odos pojūtis.

AUGALINĖS KILMĖS GLICERINAS

Iš kokosų aliejaus gaunamas augalinis glicerinas ypač tinka rūpintis oda. Iš kitų medžiagų jis išsiskiria lengvu drėkinimu, taip apsaugodamas odą nuo išsausėjimo. Be to, glicerinas daro poveikį gaminio sudėtyje esančioms veikliosioms medžiagoms, sustiprindamas jų teigiamą poveikį odai. Tai labai švelni ir visiškai nedirginanti medžiaga.

ODAI DRAUGIŠKI TIRŠTIKLIAI

Tik augalinės kilmės (iš kokosų aliejaus, palmių sėklų aliejaus ir kukurūzų krakmolo) šios sudedamosios dalys sumažina galimą dirginimą, kurį sukelia prausimo veiksmas. Be to, sustiprina formulės drėkinamąsias savybes.

HIPOALERGINIAI KVAPAI

Naudojami tik hipoalerginiai kvapai mums leidžia sumažinti odos sudirginimo riziką.

352164