Produktų sąrašas gamintojo FR-HAUT

„KOSMETIKOS CENTRAS“ – tai jaunatviška organizacija, kurioje dirba profesionalų komanda, skirianti individualų dėmesį kiekvienam kosmetologui ir informuodama juos apie kosmetikos rinkos naujoves.

Mūsų stiprybės:

  • Profesionalumas.
  • Dėmesingumas.
  • Informatyvumas.
  • Jaunatviškumas.
  • Komandiškumas.

UAB KOSMETIKOS CENTRAS siūlo kosmetiką odos būklės gerinimui kosmetikos kabinetuose bei kasdieniam naudojimui. Esame oficialūs prekinio ženklo FREIHAUT atstovai Lietuvoje ir Latvijoje – tai profesionali ispaniška kosmetika, skirta veido ir kūno priežiūrai, kuri siūlo 9 pagrindines, nuolat tobulinamas produktų linijas.

Ši įmonė daug dėmesio skiria natūralių ingredientų paieškoms ir stengiasi sukurti gaminius, kurie suteiktų ilgalaikį, tačiau greitai pastebimą rezultatą. Natūrali kosmetika be parabenų padės išlaikyti švelnią ir gražią odą, todėl šie produktai yra naudingi kiekvienam, besirūpinančiam savo išvaizda ir norinčiam turėti lygią bei glotnią odą.

Kosmetologes ir grožio salonų atstovus, kuriuos domina ši profesionali kosmetika ar kita mūsų produkcija, kviečiame bendradarbiauti – tikimės, jog pavyks atrasti geriausią kainos ir kokybės variantą, kuriuo liktumėte patenkinti.

Šioje kategorijoje nėra jokių produktų

Ieškokite, ko ieškote