SMOOTH BEAUTY MILK plauko kutikulę lyginantis pienelis visų tipų plaukams

SMOOTH BEAUTY MILK plauko kutikulę lyginantis pienelis visų tipų plaukams

20,00 EUR
No tax

SMOOTH BEAUTY MILK Pakusnumo suteikiantis pienelis

Maitinamasis pienelis šiurkštiems, linkusiems garbanotis ar šiauštis plaukams. Dėl lyginamojo ir restruktūrizuojamojo keramidų poveikio išlygina paviršinį plaukų sluoksnį ir sumažina šiurkštumą bei šiaušimąsi, taip pat maitina ir saugo plaukus. Suteikia žvilgesio plaukams, jie atrodo sveiki ir gyvybingi. 250ml

Kiekis

 

Saugumo politika (Saugų ir patikimą mokėjimą suteikia PaySera)

 

Pristatymo politika (Greitas ir patikimas pristatymas su DPD)

 

Grąžinimo politika (Prekių grąžinimo garantas 14d.d.)

SMOOTH BEAUTY MILK Pakusnumo suteikiantis pienelis

Maitinamasis pienelis šiurkštiems, linkusiems garbanotis ar šiauštis plaukams. Dėl lyginamojo ir restruktūrizuojamojo keramidų poveikio išlygina paviršinį plaukų sluoksnį ir sumažina šiurkštumą bei šiaušimąsi, taip pat maitina ir saugo plaukus. Suteikia žvilgesio plaukams, jie atrodo sveiki ir gyvybingi.

Ekstraktai: KERAMIDŲ KOMPLEKSAS: augalinės kilmės fosfolipidai sutvirtina plaukų keratino grandines ir atkuria lipidų lygį, todėl plaukai vėl tampa stiprūs ir atsparūs. Jie pastebimai tampa lankstesni, švyti ir blizga.Naudojimas:Naudokite ant išplautų ir nusausintų plaukų. Iššukuokite plaukus, kad priemonė geriau pasiskirstytų, ir jos nenuplovę formuokite šukuoseną. Nedidelį kiekį patariama naudoti ir ant sausų plaukų prieš tiesinant žnyplėmis.

 

76406